Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Żukczyn

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana Żukczyn

Żukczyn,pomorskie

228 000 zł959 m² 237,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia, dziękuję pośrednikom. Na zdjęciach zaznaczono zielonym kolorem przybliżone granice działki. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 959 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żukczyn

Żukczyn,pomorskie

1 649 000 zł136 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

! oferta dostępna tylko W pepper house! atuty nieruchomości: - przestronna działka zapewniająca komfort i prywatność (1006 m2) - nowoczesny dwufunkcyjny piec Vaillant, - przestronny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Żukczyn,pomorskie

999 000 zł136 m² 7 345,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom-bliźniak dewelopera Tym-Bud, z 2021r. o powierzchni użytkowej 136m2, z tarasem, ogrodem i kominkiem. Dom jest funkcjonalny, wykończony w klasycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Gdańska

Żukczyn,pomorskie

1 390 000 zł146,35 m² 9 497,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Nowoczesny dom 146 m | wysoki standard | garaż | Żukczyn blisko Gdańska Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 146 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł1 379 m² 253,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Żukczynie malowniczej miejscowości oddalonej zaledwie 15 km od Gdańska i 6 km od Pruszcza Gdańskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Gdańska

Żukczyn,pomorskie

1 649 000 zł137 m² 12 036,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta tylko W ossa nieruchomośći! W ofercie sprzedaży nowoczesny, parterowy dom wolnostojący z kominkiem i dwoma garażami położony na dużej, zagospodarowanej działce 1006.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł32 127 m² 11,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Grunty rolne 3,1722.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żukczyn

Żukczyn,pomorskie

1 390 000 zł146,35 m² 9 497,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na sprzedaż - Żukczyn Zamieszkaj w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miasta! Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 146 m Działka: 895.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Gdańska

Żukczyn,pomorskie

1 390 000 zł146 m² 9 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2% wartości nieruchomości! Na sprzedaż nowoczesny dom w Żukczynie - idealny wybór dla rodziny! opis nieruchomości: nowoczesny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Gdańska

Żukczyn,pomorskie

1 390 000 zł146 m² 9 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Oferta dostępna W pepper house atuty: - przestronny dom z wygodnym układem pomieszczeń - duża działka 749 m2 ogrodu - idealny dla osób starszych lub z niepełnosprawnością - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Widok

Żukczyn,pomorskie

835 000 zł3 130 m² 266,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka z możliwością podzielenia na mniejsze, zlokalizowana w otoczeniu pięknej przyrody z malowniczym widokiem na okolice rzeki Kłodawy i tereny zielone. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 108 m² 288,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup! Rewelacyjnie usytuowana działka z zapierającym dech w piersiach widokiem na zieleń, zlokalizowana w miejscowości Żukczyn - tylko 16 km od Gdańska. piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ldk Nieruchomości prezentuje: nowoczesny bliźniak z widokiem na pola - Kłodawa | 6 km od Pruszcza Gdańskiego. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żukczyn +2 km

719 000 zł94,87 m² 7 578,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokalizacja Kłodawa ul. Sosnowa- malownicza miejscowość położona w gminie Trąbki Wielkie. W odległości ok. 15 minut samochodem od centrum Pruszcza Gdańskiego (ok.9km) Świetny dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żukczyn +2 km

839 000 zł93,36 m² 8 986,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość: - powierzchnia całkowita około 93,36 m2 (w księdze wieczystej 68,76 m2); poziom I około 39,38 m2: - umeblowany i wyposażony salon z bezpośrednim wejściem na taras od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żukczyn +2 km

Rynek pierwotny

469 000 zł59 m² 7 949,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pastelowa Osada to kameralne osiedle 12 mieszkań w zabudowie 6 domów dwurodzinnych podzielonych na mieszkania na górze (z balkonem) oraz na dole (z.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żukczyn +2 km

264 000 zł1 200 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas Na sprzedaż działka o pow. 1200 m - Kłodawa, gmina Trąbki Wielkie Atrakcyjna, nasłoneczniona działka z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego!.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żukczyn +2 km

3 500 000 zł300 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z klimatem dawnego majątku ziemskiego, położona w miejscowości Kłodawa, przy ul. Gdańskiej, w bardzo dogodnej lokalizacji komunikacyjnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żukczyn +2 km

7 500 000 zł11 000 m² 681,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Idealnie skomunikowana - blisko Węzła Rusocin. Przeznaczenie psb - zabudowa produkcyjna, składowa, baz budowalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żukczyn +2 km

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie grupowej, oddany do użytkowania w 2021 roku. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 99,21 m z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żukczyn +3 km

949 000 zł122,40 m² 7 753,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Atuty nieruchomości: - nowoczesna bryła, - cicha i spokojna okolica, - blisko terenów zielonych, - w sąsiedztwie pełne zaplecze usługowo-handlowe, - wysoki standard wykończenia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żukczyn +3 km

652 500 zł8 700 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie 22 działki o zróżnicowanej powierzchni, usytuowanych w malowniczej miejscowości Zła Wieś, położonej w gminie Trąbki Wielkie. Ich powierzchnia obejmuje szeroki zakres.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żukczyn +3 km

225 450 zł3 006 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żukczyn +3 km

359 000 zł2 403 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2 403 m , położona w malowniczej miejscowości Zła Wieś, w gminie Trąbki Wielkie. Nieruchomość zlokalizowana jest na obrzeżu wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Żukczyn +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdańska

Żukczyn,pomorskie

1 649 000 zł137 m² 12 036,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdańska

Żukczyn,pomorskie

1 649 000 zł137 m² 12 036,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Kłodawą

Żukczyn,pomorskie

925 000 zł118 m² 7 858,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Kontakt Bardzo ładnie wykończony szereg z garażem w miejscowości Żukczyn gmina Pruszcz Gdański, położony na kameralnym osiedlu Nad Kłodawą. Budynek nie podpiwniczony wybudowany w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Kłodawą

Żukczyn,pomorskie

879 000 zł118 m² 7 430,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom w Żukczynie. Atuty: atrakcyjna lokalizacja: blisko Gdańska i Pruszcza Gdańskiego Przestronna, zadbana działka o powierzchni 661m Kameralne osiedle Nad Kłodawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Kłodawą

Żukczyn,pomorskie

920 000 zł118 m² 7 796,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Rezerwacja! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy alternatywę dla mieszkania w Gdańsku. Całkowicie wyposażony dom 118m2 z piękną działką i ekspresową drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Żukczyn,pomorskie

750 000 zł139 m² 5 395,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej 136m2 plus poddasze 50m2 nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej, wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Młyńska

Żukczyn,pomorskie

2 213 995 zł63 257 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o pow. 6,3257 ha położona w Żukczynie, powiat gdański, województwo pomorskie, w bezpośrednim sąsiedztwie Autostrady A2, ( bez zjazdu). Przylegająca dłuższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gdańska

Żukczyn,pomorskie

762 000 zł97 m² 7 855,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Firma Deweloperska Alians przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Żukczyn oraz zamówienia usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Żukczyn,pomorskie

750 000 zł136 m² 5 514,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej 136m2 w Gminie Pruszcz-Gd w stanie deweloperskim. Po odbiorze budowlanym. Wykonane ze szwajcarską dokładnością. Na zdjęciach powyżej prezentuje się jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żukczyn,pomorskie

730 000 zł137 m² 5 338,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

*** tylko W naszym biurze *** Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej, który położony jest w miejscowości Żukczyn (gm. Pruszcz Gdański), z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Żukczyn

Żukczyn,pomorskie

280 000 zł1 166 m² 240,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży urokliwa działka o powierzchni 1166m2, położona w miejscowości Żukczyn. Grunt o wymiarach 31x45m2, objęta mpzp. Droga dojazdowa z kostki brukowej, ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukczyn

Żukczyn,pomorskie

1 250 000 zł162 m² 7 716,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Na sprzedaż dom parterowy w Żukczynie o powierzchni całkowitej 162 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy z pięknym widokiem. Na nowym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Młyńska

Żukczyn,pomorskie

1 499 988 zł19 600 m² 76,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 20 km od Gdańska Piękna działka 1,96 hektara położona 20 kilometrów od Gdańska z dojazdem asfaltową drogą. Działka graniczy z rzeką Kłodawą, przy granicy działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Żukczyn,pomorskie

550 000 zł391 m² 1 406,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Szukasz większego domu położonego na dużej działce? Chcesz mieć własną saunę suchą w domu a w ogrodzie grill z wędzarnią? To dobrze trafiłeś. Zwiedź wirtualnie dom - prezentacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żukczyn

Żukczyn,pomorskie

540 113 zł144 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:364 m²

Prezentujemy bardzo nowoczesny i funkcjonalny nowy dom dwurodzinny z rynku pierwotnego znajdujący się w bardzo malowniczej miejscowości Żukczyn, tuż obok Rusocina pod Pruszczem Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żukczyn

Żukczyn,pomorskie

540 113 zł144 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:364 m²